Про нас

Проект «Bukio» – натхнення та пристрасть двох молодих людей, які вірять у майбутнє книги. Не просто книги, а україномовної!


Robert Koval, Роберт Коваль | Bukio

Роберт Коваль

Творець сайту, відповідає за його технічний стан, менеджер-продавець.


Olha Balahur, Ольга Балагур | Bukio

Ольга Балагур

Контент-менеджер, відповідає за наповненість сайту.


«Bukio – це те, чим варто пишатися, адже це інтернет-магазин для зарубіжних та вітчизняних книжок українською мовою. На початку створення магазину навіть не виникало запитань, якою мовою будуть продаватися книги, адже популяризація україномовного контенту – важлива для країни. Будь-яка книга, куплена на нашому сайті – це новий шанс підняти українську книжку, та й книжку як явище в цілому, на новий щабель розвитку,» – ділиться один із засновників проекту Роберт Коваль.

Кожного дня ми працюємо над створенням якнайкращих умов для купівлі книжок на нашому сайті. Платформа Bukio дає змогу переглядати важливу інформацію про книги, оцінювати прочитану книгу та писати до неї відгук, аби майбутні користувачі мали змогу обрати те, що їм подобається. Крім того, на сайті представлені додаткові аксесуари для книжок і для власного задоволення.  

«Більше не потрібно відчувати себе ніяково, довго вибираючи книжку в магазині. Більше ніякого скупчення навколо тебе саме тоді, коли ти хочеш взяти якусь книгу і переглянути її. Це ж так круто мати змогу ознайомитися із книгами самостійно, без зайвих очей і вух! Можете це робити годинами… ми дозволяємо. А найпрекраснішим є те, що на сайті тепер є блог, де будуть розміщуватися огляди книг від нас та інших книжкових блогерів, так само як цікава інформація про книги та читання в цілому,» – розповідає співзасновниця проекту Ольга Балагур.

Дякуємо, що відвідали інтернет-магазин Bukio та виявили бажання купити книги українською мовою!