Bukio | книжковий блог та новини, огляди новинок та відгуки

Мандрівник Західною Україною: зухвалість чи щира сповідь?

Ця рецензія буде трохи незвичною для мене. Позаяк якщо раніше я писала виключно про ті видання, що були мені відверто до душі, то сьогоднішній екземпляр, що я його тільки прочитала й готова коментувати, залишив шквал неоднозначних емоцій та відчуттів. І йдеться про мандрівник Західною Україною «Де їсть і [з ким] спить Фреймут» від видавництва «Наш Формат».

(більше…)

Книга як витвір мистецтва

   Табу на газетний папір та жалюгідну поліграфію. Книги, які хочеться не тільки читати, а й гортати. Ба більше – влаштувати під ковпак на зразок того, під яким Маленький принц тримав свою Троянду, аби побутова пилюка не знищила сторінки, кожна з яких – це сплетення дивовижу, суцільна естетика та витвір мистецтва.

(більше…)

Магія, яка завжди з тобою: велике ілюстроване видання «Гаррі Поттера»

У старигана Гема є автобіографічна книга «Свято, яке завжди з тобою». Проте наша стаття – не про Гема чи про його твір. А її головну думку можна замінити на «Магія, яка завжди з тобою». Магія, яка представлена великими ілюстрованими виданнями «Гаррі Поттера».

(більше…)

До зустрічі з тобою

Вікторина: До зустрічі з тобою [тільки для дівчат]

Роман, що затамував серця багатьом читачкам, котрі до останнього вірили у хепі енд. Ми ж, як завжди, хочемо дізнатися, як ретельно ви читали роман Джоджо Мойєс. Ба більше, хочемо запропонувати пройти його виключно прекрасній половині людства – жінкам. Пригадайте хвилюючий роман та отримайте цікаву відповідь.

(більше…)

Конкурс для підписників Вконтакті

А у нас супер класний розіграш для підписників Вконтакті!!!

Розігруємо дерев’яні значки ручної роботи та друковані закладки (на фото).  ?
Переможець отримає змогу вибрати будь-який значок та закладку БЕЗКОШТОВНО!

(більше…)

Суки отримують все відгуки, огляд

Рецензія на книгу “Суки отримують все”

Коли лише продумувала, що я важливого все ж зрезюмувала з Карпи, одразу відкинула грішну думку я-її-більше-нізащо-не-читатиму-це-не-моє. “Е ні, Вікусю, я ж знаю: не все так легко що з тобою, що з Карпою. Не сьогодні, не за місяць чи тиждень, але ти ще повернешся до прози Ірени”, – розпатякалося в моїй голові те, що називається совістю й за сумісництвом здоровим глуздом. Для мене, як, власне, і для багатьох, Карпа – це величезна неоднозначність, тож максимально обережна у своїх думках стосовно неї. Тим паче, про автора загалом у мене може скластися хибна думка, бо одного твору для цього замало. Але ось мій ескіз до книги про жінку, яка оригінально називає себе  крутючим епітетом – сукою. Без коментарів.

(більше…)

Вікторина: Дівчина у потягу

Книга Поли Гоукінс “ Дівчина у потягу ” – головоломка-трилер, який змусив читачів із усього світу забути про реальність на період прочитання. Книга із непередбачуваним фіналом, по мотивам якого знятий фільм, покорив своїми загадками. А ви уважно читали книгу? Хочете перевірити?

(більше…)

Данте “Пекло”: Вікторина

Після виходу у світ фільму «Інферно» по однойменній книзі Дена Брауна з’явилося певне пожвавлення у зацікавленості до першої частини епічної поеми Данте «Божественна комедія». Пропонуємо Вашій увазі вікторину до частини «Пекло». Протестуйте Ваші знання прямо зараз!

Перший досвід котеняти

Ірен Роздобудько «Одного разу»

У кожного є ті книги, з яких щось починається, які, ставши відправною точкою, задають тон і навіть піднімають планку для шуканого чтива, з якими мало що можна порівняти, які навіть за багатьох несприятливих умов залишаються для нас саме тими єдиними й неповторними, саме тими ідеалами-орієнтирами, про які говориш навіть з часом: «Це Книга».

(більше…)

Виклик суспільству й літературі

Богдан Логвиненко “Saint Porno

Провокативна назва, багатообіцяюча обкладинка і святий напис: «Продаж неповнолітнім ЗАБОРОНЕНО!» інтригують, а відверто оригінальні ілюстрації – викликають думку: «Чергова претензійність? Ні, це щось якісно інше…»

(більше…)