Як не забувати прочитане

Як не забувати прочитане з книг

Мало читати багато книг, важливіше отримувати нові знання та пам’ятати, про що ви читали в тій чи іншій книзі. В цій статті ми розглянемо декілька способів того, як запам’ятати прочитане.

(більше…)

Як стати оратором, 6 способів | Bukio - інтернет-магазин книг

6 способів стати успішним оратором

Якщо у вашому списку цілей на найближчі кілька років не стоїть «Покращити навички публічних виступів», то, напевне, пора вже дописати ще один пункт. І, напевно, навіть не просто дописати, а поставити у пріоритет цілей. (більше…)

Чи можна читати перед сном ? | Bukio

Чи можна читати перед сном ?

У сучасному світі ми звикли пробігатися очима по тексту, шукати ключові слова, проте не читати.

Наші очі скачуть вверх і вниз, скануючи пости в соціальних мережах. Ми відкриваємо чати та швиденько читаємо куценькі повідомлення. У текстах ми передивляємося гіфки танцюючих котиків і робимо висновок про прочитане по ключових словах. У середньому ми витрачаємо 15 секунд для того, щоб «перечитати» статтю онлайн.

(більше…)

5 причин почати читати вже сьогодні. Особистий досвід

5 причин почати читати вже сьогодні. Особистий досвід

Привіт, мене звуть Оля і я вирішила перевірити одну дуже класну теорію про те, що читання книг (будь-якого жанру) допомагає майже у всіх життєвих ситуаціях. Оскільки у моєму житті панує достатній рівень стресу, мені дуже сильно кортіло дізнатися, от як же саме книжечки будуть здатні допомогти мені із цим. Зазначу, що раніше не була особливим фанатом читання. Читала в основному те, що потрібно було для навчання…тобто саме те, що найбільше відштовхує від прочитання усіх інших, хороших, книг. Отже, після трьох місячного челенджу я готова поділитися тим, як читання кардинально змінило моє життя. Поїхали   😉

(більше…)