5 причин почати читати вже сьогодні. Особистий досвід

5 причин почати читати вже сьогодні. Особистий досвід

5 причин почати читати вже сьогодні. Особистий досвід

Привіт, мене звуть Оля і я вирішила перевірити одну дуже класну теорію про те, що читання книг (будь-якого жанру) допомагає майже у всіх життєвих ситуаціях. Оскільки у моєму житті панує достатній рівень стресу, мені дуже сильно кортіло дізнатися, от як же саме книжечки будуть здатні допомогти мені із цим. Зазначу, що раніше не була особливим фанатом читання. Читала в основному те, що потрібно було для навчання…тобто саме те, що найбільше відштовхує від прочитання усіх інших, хороших, книг. Отже, після трьох місячного челенджу я готова поділитися тим, як читання кардинально змінило моє життя. Поїхали   😉

  1. Я стала розумнішою. Знаю, це звучить банально. Проте.. так і є. Чим більше книг я поглинала, тим цікавішою моя розмова із іншими ставала. Зараз сиджу і думаю, про що я могла говорити із друзями ще, як не про книги. Плюс до всього, після певного досвіду читання ти починаєш глибше аналізувати твір, не зациклюватися на поверхневих деталях. Тому гордо можу заявити: Я стала розумнішою.
  2. Читання допомагає мені розслабитися, або допомагає забути про свої якісь неважливі переживання (і все те, що часто лізе дівчатам і жінкам у голови). Замість того, аби стресувати, я намагаюся почати читати. Але тут фішка така: потрібно повністю зануритися у книгу. Для цього підійде якась захоплююча художня сторі…може навіть із заплутаним сюжетом і неочікуваною кінцівкою. Якщо хочете забути про реальніть (таке теж інколи треба), «Дівчина в потягу», «Крадійка книжок», або всі романи Дена Брауна підійдуть. Тож, якщо нервуєте, не можете перестати про щось думати, бігом купувати хорошу книжку і читати, читати, читати.
  3. Читання – найкраще снодійне. Так, номер три контрадиктує номеру два. Скажете, як так? А отак. Тут знову ж таки правильна підбірка того, що будете читати. На ніч Стівена Кінга не читаю (до слова, взагалі його не читаю, бо боюся…), але щось легке і спокійненьке – запросто. Дві-три сторінки…ну чотири максимум. І все, sweet dreams. Добре було читати «Смажені зелені помідори в кафе Зупинка» перед сном. Я засинала щаслива.
  4. У мене значно покращився словниковий запас та стиль написання. Особливо після прочитання українських письменників і поетів. Такий собі український бальзам на душу. Хочеться виплеснути все, у голові – цікаві конструкції, слова. Так що, якщо ви думаєте, що знаєте українську мову, то помиляєтеся. Існує так багато гарних речень, рядків. Інколи я просто не можу собі уявити, як, здавалося б, звичайні слова стають такими потужними.
  5. Читання допомогло мені визначитися із цілями у житті. Так вже склалося, що я приклала свою невелику руку до створення інтернет-книгарні Bukio. Якби я не поставила собі ціль більше читати, цікавитися новинками та бути в тренді книжкових подій, я б ніколи не змогла відкрити сайт. Тепер я з усією надією у серці на те, що мій життєвий досвід допоможе вам, переконую усіх українців більше читати. Так, на фільм сходити легше. Зате який ефект від прочитання. Я багато разів чула від тих, хто читав книгу, а потім дивився фільм по ньому: «Із книгою не порівняти». І це дійсно так. Це круто. Це розвиває уяву, пам’ять, розум і робить тебе надзвичайною людиною.

 

Що починалося як челендж стало частиною мого життя. Тепер я усіма силами намагаюся переконати людей, що читати не так вже страшно і нудно, а цікаво і корисно. Крім того, читання відкрило для мене лише позитивні моменти життя.

Якщо ви думаєте, що читання все ще не для вас, то ви просто почали не з тієї книги. Оберіть ту саму, вашу, рідненьку. І після неї просто нахлине лавина хорошої літератури. Будьте прискіпливими до того, що читаєте. Читайте відгуки і діліться ними й самі.

Поповнити домашню бібліотеку | Bukio

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *