Чому не можна їсти наодинці

Чому не можна їсти наодинці

Чому не можна їсти наодинці

Перед комп’ютером, перед телевізором, із книжкою в руках? Можна задати це нескромне питання?

Як саме Ви приймаєте їжу? Дуже дивне питання, проте відповідь відіграє важливу роль.

Ви б хотіли досягти успіху у житті?

Хотіли б лише підійматися по кар’єрній драбині особистого успіху?

Як стверджує автор книги «Ніколи не їжте наодинці…» Кейт Ферацці, секрет полягає у дотриманні певних правил проведення часу із іншими людьми. Ще у ранньому віці Ферацці зрозумів, що успішних людей відрізняє їхнє вміння заводити потужні відносини із іншими. Заводити їх таким чином, аби кожен міг від цієї дружби виграти.

Книга Ферацці «Ніколи не їжте наодинці…» розкриває особливі кроки – разом із підсвідомими факторами – успішних людей, які допомагають їм у створенні хороших відносин із тисячами колег, друзів, впливових людей. Людей, які допоможуть вам, бо ви допомогли їм.
За допомогою власним здібностям заводити знайомства, син простого працівника сталеварного заводу та прибиральниці проторував свій шлях до стипендії в Єльському університеті, академії бізнесу у Гарварді та отримав кілька топових виконавчих постів. Ще не маючи й тридцяти, він розробив свою сітку знайомств від впливових людей Вашингтону до успішних зірок Голівуду. Ферацці назвали одним із найвпливовіших людей до 40 років і обрали лідером світового економічного форуму.

Кейт Ферацці будує свої відносини із іншими на принципах щедрості та допомоги друзям віднайти інших друзів. Автор світового бестселеру відмежовує справжні тісні відносини від фейку. Для нього чесність  – понад усе. Для себе він усвідомив кілька принципів відносин. Тому радо ділиться із ними у своїй книзі «Ніколи не їжте наодинці…». Ось кілька із них:

Веди чесну гру. Це не просто заведення знайомства задля власної вигоди. Це отримання того, що ти хочеш шляхом віддачі того, що люди отримають від тебе.

Будь завжди «в грі». Постійно перебувати у процесі нових знайомств – ось, що важливо. Це повинно відбуватися постійно, а не тоді, коли тобі щось потрібно.
Ніколи не їжте наодинці. Постійна динаміка, постійне нагадування про себе – ось, що потрібно. «Невидимість» – це гірше, ніж невдача.

Книга вміщає не лише поради із життя самого автора, а виводить стратегії найбільш повязаних із іншими особистостіми: від Кетрін Грехам до Біла Клінтона, від Вернона Джордана  до Делай Лами.

Сповнена захопливих та надихаючих розповідей, хитрих стратегій та підказок, як керувати іншими, книзі Кейт Ферацці просто судилося зайняти місце разом із відомою класичною книгою Дейла Карнегі «Як заводити друзів та впливати на людей».

Bukio радить ознайомитися із двома творами і купатися у проміннях свого успіху.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *