Цінність руйнування

Цінність руйнування

Кері Сміт «Знищ цей щоденник», «Безлад»

Звичка – справа серйозна: вона з’являється з чогось, чомусь і навіщось, але от як щодо звичок, які часом треба зраджувати? Навіть зраджувати в радикальний спосіб? Навіть зраджувати в радикальний спосіб корисні й гарні звички не псувати книжкової продукції варто. Навіщо? Як мінімум, щоб спробувати щось нове!

Видання Кері Сміт (а саме видання, бо книгами ці антинотатники не зовсім доречно називати) для цього й створені. Всесвітньо відомою канадійку-фантазерку зробили ідеї для відверто божевільного відпочинку – блокноти, які потрібно нищити вщент. Сьогодні вони користуються попитом, багато людей у всьому світі захоплюються ними й щиро вдячні Кері Сміт за такий ось простір для дуркування.

Знищ цей щоденник, безлад купити

Хоча, на перший погляд, ідея нотатників для псування є більш ніж простою. Проте, як кажуть, усе геніальне – просте. Хоча руйнівні витвори Кері геніальними назвати й не можна, однак у них є те, що й викликає закономірний і настільки високий попит. Ось родзинки серії для творчого знищення:

  • немає канонів для використання блокнотів, а нотатки від самої Кері, як ліпше зіпсувати, є лише порадами. Бо принцип – таки єдиний канон нищівних видань – не наслідувати, а створювати своє. Саме в такий екстравагантний спосіб – руйнуючи!
  • завдяки неординарному підходу ми отримуємо можливість нестандартно діяти, а це таки сприяє виявленню та розвитку креативного, творчого, оригінального мислення, наслідком якого є відповідні нетривіальні дії (нетривіальні – у прямому позитивному значенні цього слова ☺);
  • відпочинок! «Фішка» антинотатників Кері – не задумуватися, коли виконуєш завдання чи дієш на власний розсуд. Таким чином наш мозок вчиться розвантажуватися;
  • банально, але ми отримуємо спосіб, як бавити час. Легка, приємна розвага. Чом би й ні, власне? ☺
  • вихід емоцій. Чи вони негативні, чи позитивні, чи нейтральні, але головне, що ми випускаємо їх назовні й не тримаємо в собі (тому для багатьох антинотатники є дійсно щоденниками, інтимними речами… І це варто поважати).

Звісно, що зовсім не всім підійдуть блокноти руйнування, комусь вони можуть видатися абсолютно непотрібними. Але це не так. Так само як і антистрес-розмальовки, квест-кімнати, це своєрідний вид реалізації. Так, такий кумедний спосіб. Так, такий безглуздий спосіб. Так такий неочікуваний спосіб!

Варто пам’ятати: для одних джерелом нескінченного релаксу є коцик-кава-котик-книга, для інших – заняття йогою, ще для когось – спорт і свіже повітря. Це вже особиста справа кожного: насолоджуйтеся тим, що вам більше до вподоби! Безперечний (гігантський, величезний, жирний, велетенський) плюс видань Кері Сміт полягає ж у тому, що ми тепер маємо значно більший вибір, як провести час, що можемо навіть у такий дуркуватий спосіб стати митцям.

…тож навіть псуючи ми створюємо щось особливе й цікаве…

Автор: Вікторія Беркут

  

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *