Кімната для печалі, Андрій Любка, зустріч, презентація

Саудаде й фадо в новій збірці Андрія Любки

«Уже давно її взяла в свої обійми апатія. Не депресія, песимізм, втрата віри в себе чи в майбутнє – байдужість. Ніяка, безформна, беззвучна. Спочатку подруги навперебій щось радили: подорож, новий флірт чи навіть романчик, психотерапевта, пігулки, вітаміни, спортзал, побільше кольорових овочів і фруктів у раціон, сон при відчиненому вікні, зміну роботи й розкладу дня, аж доки вона від усіх тих напосідливих приятельок не відвернулася, уникаючи спілкування й не даючи їм залізати у свою душу. Жінка ж бо добре розуміла: нічого лихого з нею не коїться, життя тече собі по-старому, просто тепер вона доглибніше відчуває, що все це за великим рахунком позбавлене сенсу, якщо під “все це” розуміти життя, будні, час. Самотня в цьому знанні, вона стала по-справжньому одинокою».

(більше…)

Форум видавців

23 Форум видавців: “Новий” Шекспір

У книжковому світі часом траплаються друковані екземпляри, які хочеться поставити під скло, оберігати, подібно до того як ховав свою троянду під скляним ковпаком від хижаків Маленький принц, від побутової пилюки, щоразу дістаючи їх із зачаруванням маленької дитини, що біжить різдвяного ранку під красуню-ялинку шукати свій подарунок.

(більше…)

23 Форум видавців. Початок | Bukio

23 Форум видавців у Львові: книжкова Мекка. Вступ

Насичена подіями програма, безліч авторів, розкиданих українським Парижем локацій, приємне очікування уподобаних і бажаних заходів – під час Форуму видавців Львів перетворюється на книжкову Мекку, осередок літературних діячів й поціновувачів поезії, прози й ілюстрацій.

(більше…)

Форум видавців, чим здивують цьогоріч | Bukio

Форум видавців. Чим здивують цьогоріч

Із 15 по 18 вересня у культурній столиці нашої країни місті Львові відбудеться довгоочікувана подія – двадцять третій Форум видавців. Організатори обіцяють порадувати любителів своїх відвідувачів ярмаркою, літфестом Reading without Borders та найголовніше – важливими персонами форуму.

(більше…)