23 Форум видавців у Львові: книжкова Мекка. Вступ

23 Форум видавців. Початок | Bukio

23 Форум видавців у Львові: книжкова Мекка. Вступ

Насичена подіями програма, безліч авторів, розкиданих українським Парижем локацій, приємне очікування уподобаних і бажаних заходів – під час Форуму видавців Львів перетворюється на книжкову Мекку, осередок літературних діячів й поціновувачів поезії, прози й ілюстрацій.

img_0152

15-18 вересня у Львові і без цього забиті туристами площі, вузькі вулички неподалік від центральних проспектів, вкритих старовинною бруківкою, та затишні кав’ярні ще капітальніше потопають у натовпі, а до ароматів ранкової кави, запашної карамелі, спокусливо-солодкого гарячого шоколаду, різноманітних сирів, терпко-кисло-солодавих вин, випічки, десертів і заправок до кальяну додається ще один впевнений, самодостатній і беззаперечно важливий запах – запах літератури. Адже саме у середині першого осіннього місяця жителі усіх куточків України, а також приїжджі з-за кордону гості, мають чудову нагоду розчинитись в атмосфері Форуму видавців – події міжнародного масштабу, яка з кожним роком приваблює все більшу кількість відвідувачів, авторів та інших діячів літературного світу.

img_0244

23 Форум видавців у Львові зібрав надзвичайно багато подій, учасників й локацій, а також різноманітні воркшопи, виставки й вистави. Персоною номер 1 став французький письменник  Фредерік Беґбедер, відомий своїми творами “Кохання живе три роки”, “99 франків”, “Романтичний егоїст”, “Уна і Селінджер” та іншими, продаж квитків на зустріч з яким було закрито за лічені дні та який, окрім основної зустрічі, подарував відвідувачам можливість не тільки уявити, а й побачити його на власні очі в якості dj-я.

img_0166

img_0225

Окрім згаданого вже Беґбедера, беззаперечно важливими на Форумі були Януш Леон Вишневський, Юркі Вайнонен, Яцек Денель, Паоло Джордано, Філіп Бек, Вахтанг Кебуладзе та інші. Яскравих акцентів у загальну канву очікуваної події року додали такі українські культурні діячі, як Іван Малкович, Софія Андрухович, Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Олександр Бойченко, Вано Крюгер, Любко Дереш, Сашко Дерманський, Андрій Любка, Вікторія Дикобраз, Мирослав Дочинець, Єрко Владислав, Сергій Жадан, Михайло Жаржайло, Оксана Забужко, Павло Гудімов, Юрко Іздрик, Ірена Карпа, Макс Кідрук та багато інших.

img_9955

img_0346

img_0269

[quads id=”3″]

img_0265

img_0168

img_0249

img_0165

img_0213

img_0186

img_0191

img_0195

Інформацію про окремі події, фрагменти реплік з зустрічей, а також колекції фотографій з заходів можна буде знайти в наступних записах. Слідкуйте за оновленнями, залишайтесь на хвилі літератури з Bukio.

Автор:Марія Прохоренко

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *