On_the_table_project: Як Instagram-акаунти допомагають естетизувати книгу

On_the_table_project: Як Instagram-акаунти допомагають естетизувати книгу

 #читатимодно, #заразячитаю, #bukio, #bookstagram

Що найбільше спадає на думку при згадці про одну з найпопулярніших та найзатребуваніших, «найзалайканіших» соціальних платформ – Instagram?

Перетворившись за 5 з гаком років існування на по-справжньому відомий додаток для мобільних ґаджетів, соціальна мережа задає моду, створює тренди й певні нові культи.

Instagram сьогодні – це простір реклами, творчості та власний елекронний щоденник. Платформа виконує роль важливого інструменту у руках маркетологів – недарма ми «скролимо» акаунти відомих культурологів, стежимо за провідними шеф-кухарями з їхньою мікрокулінарією, чудернацькими десертами, глазурованими кейками, які шкода і з’їсти; стаємо «фоловерами» сторінок аванґардних компаній і починаючих  модних підприємств, що створюють новий виток, нові відгалуження культпростору.

Instagram зараз – це не тільки губки, скручені у трубочку а-ля качка, колись трендовий «риб’ячий рот», фото їжі, власного манікюру чи результат походу у модний барбершоп, або ж світлини домашніх тварин. Міцну сходинку у популярній соц. Мережі зайняли й книги, перетворившись на той самий вічний тренд.#bookchallenge_ua, #читатимодно, #йдичитай, #заразячитаю, #bookstagram – це далеко не повний перелік хештегів, якими послуговуються користувачі мобільного додатку, аби естетизувати та популяризувати книгу, зробити читання більш масовим.

⚡ in the mood for yellow?

A photo posted by vellichor_ua (@vellichor_ua) on

keep calm and read Книжка Енн Файн "Борошняні немовлята" написана ще в 1992 про шкільний науковий проект у "відстаючому класі". Книжка більше не про школу, а про життя, але все одно вихоплюєш читаючи незвичні моменти: – в британських школах ще в 1992 році були обов'язкові наукові проекти (сумно бо в нас досі такого немає) – в класі, про який йде мова, жодної дівчинки і всі учні підібрані за рівнем успішності (тут відстаючі) – молодших читачів зацікавила кремова вибухівка, але гугл не дав нам ради, що воно таке До речі я випадково замовила 2 екземпляри, тож випадковий другий понесу до шкільної бібліотеки #всл #борошнянінемовлята #flourbabies #annefine #bookchallenge_ua #читаюдітям #bookstagram #instabook

A photo posted by Inna (@inkpies) on

Оригінальні способи подачі, різноманітні фільтри, ретельна продуманість деталей –Instagram представляє композиції, на яких горнятка, кавові зерна й книга заплелись у єдине, нерозривне полотно, а яскравість і монотекстурність палітурок виконують головну роль у світлині, акцентуючи увагу й ніби натякаючи: #йдичитай.

Автор: Марія Прохоренко 

Фото: Instagram 

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *